خانه » ثبت نام آیلتس

ثبت نام آیلتس

شرایط ثبت نام آزمون آیلتس

متقاضیان محترم پس از اطمینان از فعال بودن پروفایل کاربری خود می توانند بر روی وبسایت ielts.iauset.com نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند. لازم به ذکر است، شروع ثبت نام هر آزمون راس ساعت ۱۰ صبح به وقت رسمی کشور میباشد.
مبلغ ثبت نام: ۷،۰۰۰،۰۰۰ ریال بصورت علی‌الحساب. قیمت قطعی هر آزمون توسط سازمان سنجش محاسبه و اعلام می شود تا در صورت افزایش نسبت به مبلغ علی الحساب، داوطلبان الباقی مبلغ را به حساب مرکز مربوطه واریز کنند و چنانچه قیمت قطعی کمتر از قیمت علی الحساب باشد، مراکز می بایست الباقی را به ذینفعان مسترد کنند.

توجه:
۱٫ انصراف از شرکت در این آزمون ها پس از ثبت نام قطعی امکان پذیر نمی باشد.
۲٫ امکان تغییر از آکادمیک به جنرال و یا بالعکس پس از ثبت نام قطعی امکان‌پذیر نمی باشد.
۳٫ امکان انتقال آزمون به آزمون‌های آینده پس از ثبت نام قطعی امکان پذیر نمی باشد.
۴٫ پایان مهلت ثبت نام این آزمون ها ساعت ۱۰ صبح تاریخ های اعلام شده می باشد. لذا به داوطلبان توصیه می‌گردد در اسرع وقت پس از رزرو آزمون اقدام به ثبت نام قطعی نمایند. بدیهی است داوطلبانی که در موعد مقرر (مهلت پرداخت ۲۴ ساعته)، ثبت نام قطعی ننموده باشند از لیست رزرو آزمون حذف خواهند شد.
۵٫ آزمون مصاحبه در فاصله زمانی یک هفته قبل تا یک هفته پس از آزمون کتبی برگزار خواهد گردید. و جزئیات آن ۱۰ روز پیش از آزمون کتبی از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.
۶٫ ارائه پاسپورت برای کلیه داوطلبان از ماه فوریه ۲۰۱۴ الزامی می باشد.آندسته از داوطلبانی که در پروفایل خود شماره ملی وارد نموده اند می بایست نسبت به تشکیل پروفایل جدید با شماره پاسپورت اقدام نمایند. لازم به ذکر است کارت ملی صرفا از داوطلبین مشمول خدمت سربازی و با ارائه گواهی معتبر پذیرفته می شود.

پست TNT:


آندسته از داوطلبانی که درخواست ارسال اصل کارنامه آزمون را به درب منزل خود دارند، می توانند در روزهای برگزاری آزمون به مامورین پست TNT مراجعه فرمایند.
هزینه ارسال: ۸۰۰۰ تومان برای تهران و ۱۵۰۰۰ تومان برای سایر شهرها که می بایست در روز آزمون کتبی به مسئولین پست TNT پرداخت گردد.

نحوه ثبت نام:
۱٫ ایجاد پروفایل کاربری از طریق صفحه Registration. پیشنهاد می گردد از مرورگر Mozilla Firefox استفاده نمایید.
۲٫ فعال کردن پروفایل کاربری از طریق مراجعه به ایمیل شخصی و کلیک بر روی لینک ارسال شده از طرف سایت
۳٫ ورود به سامانه از طریق نام کاربری و رمز عبور انتخابی
۴٫ مراجعه به صفحه Add new exam و رزرو آزمون مورد نظر حداکثر تا ۲۴ ساعت با توجه به زمان پایان ثبت نام خالی بودن لیست آزمون در این صفحه به معنی عدم وجود ظرفیت خالی برای رزرو در آن لحظه، پر شدن آزمون و یا پایان مهلت ثبت نام میباشد.
۵٫ مراجعه به صفحه My exam list و کلیک بر روی آیکن Buy در مقابل تاریخ آزمون مورد نظر
۶٫ پرداخت اینترنتی مبلغ ۷،۰۰۰،۰۰۰ ریال از طریق انواع کارت بانک‌های عضو شتاب به عنوان علی الحساب ثبت نام آزمون
۷٫ دریافت شماره تراکنش پرداخت اینترنتی و ملاحظه فهرست نکات ضروری در روز آزمون های مصاحبه و کتبی

نشانی دفتر مرکزی:   تهران، خ شریعتی، دو راهی قلهک، خ پابرجا، بلوارآینه، نبش کوچه گل یخ، پلاک ۱۶، واحد ۱۰۱
تلفن: ۲۲۶۴۰۵۰۱-۰۲۱ و ۲۲۶۴۰۵۱۴-۰۲۱
ایمیل:
IELTS@IAUSET.COM

 
 

0 نظرات

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این صفحه نظر می دهید.

 
 

ارسال نظر