خانه » سازماندهندگان آیلتس

سازماندهندگان آیلتس

آیلتس سیستم برگزاری آزمون زبان انگلیسی در سطح بین المللی و آزمون زبان انگلیسی ثبت شده در سراسر دنیا است.

آیلتس یکی از پیشگامان آزمون چهار مهارت زبان انگلیسی طی ۲۱ سال گذشته بوده است و به تنظیم استانداردهایی برای آزمون زبان انگلیسی در حال حاضر نیز ادامه می دهد.

بالغ بر ۶۰۰۰ سازمان و بیش از ۱٫۵ میلیون آزمون گیرنده در سرتاسر جهان به آیلتس اعتماد دارد و آن را به عنوان شاخصی معتبر, ایمن و ارزشمند برای توانایی واقعی در برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در زمینه تحصیل, مهاجرت و اعتبار حرفه ای می شناسند.

آیلتس تحت تملک مشترک آزمونهای انجمن بریتانیا ,IPD ,آیلتس استرالیا و esol دانشگاه کمبریج از طریق بیش از ۸۰۰ مرکز آزمون و محل برگزاری در بالغ بر ۱۳۰ کشور دنیا می باشد.

انجمن بریتانیا

انجمن بریتانیا افراد ساکن در سرتاسر جهان را به فرصتهای یادگیری و ایده های خلاقانه در انگلستان پیوند می دهد و روابطی دائمی بین انگلستان و کشورهای دیگر ایجاد می نماید. انجمن بریتانیا سازمان بین المللی انگلستان برای فرصت تحصیلی و روابط فرهنگی است و در ۱۰۷ کشور در سرتاسر دنیا دارای نمایندگی می باشد.

لطفا با آدرس ielts@britishcouncil.org برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

IPD : آیلتس استرالیا

IPD : آیلتس استرالیا شرکت تابعه آموزش IPD, یکی از سازمانهای آموزشی و تحصیلی پیشرو در سرتاسر جهان است که در استرالیا, ایالات متحده و انگلستان کرسیهای تحصیلی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. آموزش IPD با چهل سال تجربه در آموزش عالی بین المللی همراه است. شرکت مسئولیت محدود pty استرالیا آیلتس شبکه ای بالغ بر ۱۰۰ مرکز آزمون آیلتس را در بیش از ۳۵ کشور مدیریت می نماید.

لطفا با آدرس elts@ipd.com برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

آزمونهای ESOL دانشگاه کمبریج (ESOL کمبریج)

ESOL کمبریج پیشگام در ارائه آزمونهایی برای فراگیران زبان انگلیسی در دنیا می باشد. آزمونهای کمبریج از سوی بیش از ۸۵۰۰ سازمان در سرتاسر دنیا شناخته شده می باشند و از سوی بالغ بر ۳ میلیون نفر در هر سال در ۱۳۵ کشور اخذ می شوند.

 
 

یک نظر

  1. zahra گفت:

    با عرض سلام
    با تشکر از اطلاعات مطرح شده
    بسیار مفید می باشد
    پیشنهاد می شود علاوه بر ایمیل های ذکر شده وبسایت رسمی این انجمن ها وموسسه ها نیز درج شود

 
 

ارسال نظر