خانه » آزمون » اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره برگزاری آزمون IELTS

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره برگزاری آزمون IELTS

سازمان سنجش آموزش کشور بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که به علت ادامه وجود برخی مشکلات فنی، آزمون‌های آیلتس موسسه ایران آیلتس در روزهای شنبه مورخ ۳۰/۲/۹۱ (۱۹/May/2012) و شنبه مورخ ۶/۳/۹۱ (۲۶/May/2012)  برگزار نخواهد شد. ضمناً داوطلبانی که آزمون آنان در روز فوق‌الذکر  لغو گردیده می‌توانند یکی از موارد زیر را انتخاب نمایند:
۱- تغییر تاریخ و مرکز آزمون: داوطلبانی که تمایل به تغییر تاریخ و مرکز آزمون جهت شرکت در آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی را دارند، لازم است در پروفایل خود نسبت به تغییر تاریخ و مرکز آزمون خود اقدام نمایند. اطلاعات لازم در مورد آزمون این متقاضیان متعاقباً اعلام خواهد شد.
تذکر مهم: کلیه داوطلبانی که به ترتیب فوق تمایل خود را به شرکت در آزمون‌های آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمایند، داوطلب آزمون در مرکز مذکور تلقی و  شهریه پرداختی آنان فقط جهت شرکت در آزمون آیلتس به دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت خواهد شد.
۲- اعلام انصراف از شرکت در آزمون و درخواست استرداد وجه ثبت‌نام: در این صورت لازم است از طریق پروفایل خود نسبت به درخواست استرداد وجه ثبت‌نام اقدام نمایند و این سازمان ترتیبی اتخاذ خواهد کرد تا در اسرع وقت شهریه‌های پرداختی به طور کامل به حساب اعلام شده توسط داوطلبان واریز شود.

 
 

0 نظرات

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این صفحه نظر می دهید.

 
 

ارسال نظر